536 131 009

skip-max@o2.pl

Worki BigBag

Skotaktuj sie z nami! Odpowiemy na Twoje pytania

Nie wiesz co zrobić z odpadami powstałymi w ogrodzie? Spakuj ogród w jeden Big Bag! Zastąp kilkanaście worków foliowych jednym workiem BIG BAG. W najmniejszy worek z naszej oferty zmieszczą się liście z ogrodu około 70 m. kw. Wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na postawienie kontenera, nasze worki idealnie go zastępują. Worki dostarczamy pod wskazany adres, po zapełnieniu odbieramy i opróżniamy na wysypisku śmieci.

Czym są worki Big Bag i jakie jest ich zastosowanie?

Wykonane ze specjalistycznego materiały worki big bag, są przystosowane do magazynowania i transportu materiałów o wadze nawet do kilku ton. Ich niezaprzeczalną zaletą jest możliwość postawienia w zakamarkach, ogródkach i wielu innych miejscach, w których postawienie kontenera byłoby niemożliwe. Po otrzymaniu worka mają Państwo nieograniczony czas na jego załadowanie. Do wybranych worków mogą Państwo wrzucać  razem gruz i śmieci.

Jakie są zalety worków Big Bag?

Szeroka oferta

Posiadamy worki o ładowności 1t

Darmowy dowóz

Przywozimy puste worki pod wskazany adres. W ciągu kilku godzin od momentu zamówienia

Czystość i wygoda

Dostarczamy do Państwa nowe i estetyczne worki. Są one jednorazowe, nie posiadają Państwo worka po śmieciach poprzedniego klienta, co jest istotne pod względem higieny oraz komfortu przechowywania. Zajmują mało miejsca, dzięki czemu można je wygodnie przetrzymywać do czasu rozpoczęcia remontu.

Dogodne godziny dostawy

Dowozimy worki w godzinach od 7:00 do 17:00

Komfort załadunku

Po otrzymaniu worka mają Państwo nieograniczony czas na jego załadowanie. Do worków można ładować praktycznie wszystkie odpady z wyjątkiem substancji toksycznych, papy, azbestu i eternitu.

Skontaktuj się z nami!

Robisz remont, musisz posprzątac posesję? Nie wiesz jaki kontener będzie odpowiedni?

Zadzwoń do nas! Doradzimy najlepsze rowziązanie

tel. 536 131 009